€ 11€ brutto + dodatki

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie w Deggendorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deggendorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2020 04:44

Z komunikatywną znajomością języka propozycja pracy w Niemczech na magazynie od zaraz w rejonie Deggendorf. Zatrudnienie przy komisjonowaniu, rozładunku, załadunku towarów.

Dla naszego klienta w okolicach Deggendorf poszukujemy od zaraz pracowników magazynowych

Zadania:
komisjonwanie towarów
załadunek, rozładunek
drobne prace magazynowe

Wymagania:
gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
zaangażowanie i motywacja do pracy
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
niemiecką umowę o pracę
terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą
długotrwałe zatrudnienie
wynagrodzenie podstawowe plus diety
zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (płatne przez pracownika)

ASkrzynska@usgpeople.de

ID ogłoszenia: 1235e4f9b265c4b1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz na magazynie w Deggendorf 2020”

  1. lukegiles1977 na 2 marca 2020 @ 17:53

    Witam poszukuje pracy wraz z kolegą .Ja pracowałem przy regipsach oraz ogólnych wykończeniach w Niemczech.Kolega zaś pracował do magazynie amazon ma doświadczenie min tapetowanie malowanie szpachlowanie itp.Dlatego poszukujemy pracy w tej dziedzinie bądź innej pracy fizycznej.bardzo dobrze zorganizowany punktualny ,język angielski. Nie boję się nowych wyzwań zainteresowanych
    Posiadamy samochód jestesmy gotowi wyjechać do pracy w każdej chwili
    Nasz nr kontaktowy pod profilem

    Luke Giles
    lukegiles1977@gmail.com
    +48576067456
    Personal Profile
    Confident, ambitious and hard working. Learnt to work effectively with people from board range of cultures
    background. I am self-motivated team player who has demonstrated leadership skills and I am willing to
    undertake any training required by the company

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.