€ 1400 Euro na rękę

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie z mrożonkami Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 00:50

Od zaraz możliwa atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie z mrożonkami w Monachium. Zatrudnienie przy komisjonowaniu towaru, układaniu palet oraz rozładunku.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku Magazynier

Zakres obowiązków:
– praca w magazynie z mrożonkami
– praca z paleciakiem elektrycznym/pieskiem oraz elementy komisjonowania
– układanie palet z towarem, rozładunek towaru

Wymagania:
– Doświadcze w pracy w magazynie
– znajomość języka niemieckiego
– minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
– doświadczenie w obsłudze paleciaków elektrycznych (piesków) jest warunkiem KONIECZNYM

Wynagrodzenie: 1400 Euro na rękę
Miejsce pracy: okolice Monachium

Klient organizuje zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym (koszt 300 Euro) lub można znaleźć zakwaterowanie samemu.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: east.gate.poland@gmail.com

w tytule wiadomości należy wpisać „Magazynier”

ID ogłoszenia: 1905a6f602d60ea8

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz na magazynie z mrożonkami Monachium”

  1. patryk123454321 na 20 lutego 2018 @ 21:27

    Proszę o kontakt patryk.wenerski@o2.pl
    Jestem gotów do podjęcia pracy od zaraz .

  2. Witam serdecznie jest zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt Gosia3309@wp.pl