€ 13-14,50/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2022 00:31

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocników w hurtowni bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie z odzieżą w Hamburgu od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca jako pomocnik na magazynie odzieżowym, hurtowni położonej na obrzeżach Hamburga
  • do zadań pracownika będzie należało zbieranie towarów pod zamówienia, pakowanie, przyjmowanie i rozliczanie zamówień, rozładunek
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem cyklicznych inwentaryzacji, rozliczaniem zwrotów oraz aktualizowaniem baz danych

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • energiczność
  • zaangażowanie
  • brak nałogów
  • sumienność
  • pełna samodzielność
  • zdolność obsługi komputera i innych sprzętów
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę początkowo na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • nieskomplikowaną pracę w Niemczech
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie, koszt to 260 euro miesięcznie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieżowy Hamburg 11/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 41635e80ba7b112