€ 1840/mc brutto + dodatki

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 05:43

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla pracowników bez znajomości języka i doświadczenia z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik na produkcji pizzy mrożonej

Zarobki: 1840 euro brutto miesięcznie plus bonus w wysokości 250 euro za pracę przy niskiej temperaturze

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca w fabryce przy obniżonej temperaturze polegająca na wspieraniu prac produkcyjnych przy przygotowywaniu pizzy mrożonej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za smarowanie blatów sosami, układaniu składników, obsługę maszyn, przygotowywanie składników
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • sumienność, skrupultaność
  • samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • sprawdzonego pracodawcę
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja pobierania zaliczek
  • uniform służbowy
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca zatrudnienia w cenie 200 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2 osobowym lub 300 euro za miejsce w pokoju 1 osobowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV wraz ze zdjęciem, na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja pizzy mrożonej – 2018, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-pizzy-kolonia/

ID ogłoszenia: 7035a565f51c8d4e

11 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Kolonia”

  1. JakubPaluszkiewicz na 11 stycznia 2018 @ 13:20

    Witam wraz z bratem j jego dziewczyną poszukujemy pracy i jesteśmy zainteresowani tą ofertą . Proszę o szczegóły na maila paluch1902@interia.pl Jakub 31 Bartek 30 Beata 32

  2. JakubPaluszkiewicz na 11 stycznia 2018 @ 13:51

    Jestem zainteresowany mój nr 608177388

  3. AndrzejTomaszewski na 11 stycznia 2018 @ 14:14

    Proszę o kontakt
    Kom 576 861 000

  4. Witam Mieszkam w Kolonii i jestem zainteresowana tą ofertą pracy Proszę o telefon +48788987290

  5. Arkadiusz Zielinskihzd na 11 stycznia 2018 @ 20:04

    Proszę o kontakt odnośnie pracy
    tel:728599744 jestem zainteresowany

  6. Jesteśmy zainteresowani z mężem prlsze o kontakt 798215264

  7. magdadoris na 12 stycznia 2018 @ 14:47

    Witam Serdecznie czy ta oferta pracy jest aktualna ?

  8. SzybkiLopez na 12 stycznia 2018 @ 14:50

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta Pawel 25 lat nr kontaktowy 600 921 967

  9. Jestem zainteresowany tel.509852659

  10. pablolafeta na 12 stycznia 2018 @ 21:46

    Witam jestem zainteresowany pracą, najlepiej 2-os. Proszę o kontakt e-mailowy pablolafeta@o2.pl, lub tel. 690595911

  11. TomaszDubiel na 5 lutego 2018 @ 12:42

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą, oboje posiadamy prawo jazdy kat B, własny samochód na wyjazd jesteśmy mobilni i gotowi w każdej chwili do podjęcia pracy, prosimy o kontakt na e-mail:
    dzesikamscisz@gmail.com