€ 1800-2300 brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji rowerów bez języka Duisburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2018 04:48

Poszukujemy od zaraz pracowników bez znajomości języka i doświadczenia na produkcję przy montażu rowerów w fabryce z Duisburga. Oferta pracy w Niemczech 2018 do podjęcia dla osób zmotywowanych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1800 do 2300 euro miesięcznie brutto w zależności od doświadczenia, znajomości języka niemieckiego

Obowiązki:

  • praca polegająca na samodzielnym, manualnym montażu elementów rowerowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę elektronarzędzi, kontrolę jakości i pakowanie
  • inne zadania zlecane zgodnie z wymaganiami

Wymagania:

  • bardzo dobra zorganizowanie czasu pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia jako pracownik produkcji lub serwisant rowerów
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • na miejscu opcja skorzystania z płatnego 250 euro na miesiąc zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja rowerów – montaż, Duisburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-duisburg/

ID ogłoszenia: 935ad77f7d3cb52

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji rowerów bez języka Duisburg 2018”

  1. Witam jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy prosze o kontakt tel.+48793067388

  2. Witam 🙂
    Jestem zainteresowana oferta pracy,czy mogła bym prosić o kontakt pod numerem telefonu +48 789 033 364

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.