€ do uzg. +zakwaterowanie

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji tofu bez znajomości języka Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2020 03:33

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech na produkcji spożywczej – tofu. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac na produkcji spożywczej tofu
  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja i chęć do podjęcia pracy za granicą
  • atutem będzie posiadanie uprawnień operatora wózków widłowych
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracodawca zapewnia opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz:

źródło: https://app.hrappka.pl/offer/view/9865f844709be4d52097a314e3fba665/25626/widget-166?lang=pl

ID ogłoszenia: 4745e5b93553d54c

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji tofu bez znajomości języka Berlin 2020”

  1. Autodestrucktione na 3 marca 2020 @ 19:51

    Jestem zainteresowany podjęciem zatrudnienia w Waszej firmie ,email: gb65801@gmail.com tel.+48 793728042

  2. Amandzia na 4 marca 2020 @ 11:34

    Witam. 3 osoby zainteresowane pracą. Tel. 506838757. Pozdrawiam 🙂