€ 7,50 brutto

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji wafli bez języka dla Polaków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2014 00:51

Fabryka z Berlina poszukuje od zaraz osób do pracy w Niemczech na produkcji spożywczej. Ogłoszenie bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 7,50 brutto za godzinę
Liczba wakatów: 5

Zadania:
Zakład produkujący wafle czekoladowe poszukuje pracowników do wsparcia na produkcji. Do obowiązków osób zatrudnionych będzie należało:
– pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy taśmie produkcyjnej polegającą na kontrolowaniu poprawnego przebiegu procesu produkcji, kontroli jakości
– przygotowanie nadzienia do batoników według receptury
– do obowiązków należeć będzie również sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:
– doświadczenie przy produkcji spożywczej
– ważne badania sanepidowskie (+tłumaczenie na niemiecki)
– znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem żywności (HACCP, ISO 22000:2005)
– preferowane osoby z językiem niemieckim, ale nie jest to warunek konieczny
– gotowość do wyjazdu od zaraz na okres co najmniej 6 miesięcy

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich na podstawie umowy czasowej (6 miesięcy)
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu pracy
– dla chętnych zapewniamy płatne zakwaterowanie (koszt ok. 180 euro będzie potrącany z wynagrodzenia)
– agencja nie pobiera opłat przed podpisaniem umowy z pracownikiem, a wszystkie ewentualne należności będą potrącane z przyszłego wynagrodzenia

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/032/14

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

ID ogłoszenia: 3605355b0b5adda3

8 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji wafli bez języka dla Polaków Berlin”

  1. arkadiuszgaicki na 22 kwietnia 2014 @ 04:54

    Jesteśmy parą(24lata) i jesteśmy bardzo zainteresowani pracą w Nimczech. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji żywności(HACCP), jesteśmy dokładni, pracowici i wykonujemy rzetelnie powierzone nam obowiązki. Posiadamy własny samochód i jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Znamy podstawy j.niemieckiego. Proszę o kontakt: arkadiuszgaicki@gmial.com

  2. Witam.Mam 25 lat.Chętnie podejmę pracę od zaraz,pracowałem ok 3 lata na produkcji perfum.Proszę o kontakt na numer 663931323 oraz email miczam12345@wp.pl. Pozdrawiam

  3. mos.beata64 na 22 kwietnia 2014 @ 15:53

    Witamy
    Jesteśmy BARDZO zainteresowane pracą w Państwa firmie .Należymy do osób kulturalnych ,pracowitych,z doświadczeniem w tym temacie ,posiadamy własny samochód i jesteśmy
    gotowe od zaraz.Znamy podstawy j.niemieckiego i nałogi są nam obce.Całość tworzą trzy energiczne ,zdrowe i chętne wyzwań babeczki.Prosimy bardzo o kontakt pod numer ;667021263 ,667457205 ;513607522 lub mos.beata64@wp.pl

  4. Jesteśmy zainteresowane pracą w Państwa firmie. Należymy do osób pracowitych z doświadczeniem w tym temacie ,jesteśmy gotowe podjać prace od zaraz. Znamy postawy j.niemieckiego. Zawsze wszyscy obiecują ,że załatwią pracę ale jak do tej pory to tylko obiecanki .Prosimy o kontakt pod nr:601821311;668273962 lub adres e-mail sanczo828@wp.pl,

  5. marta110488 na 23 kwietnia 2014 @ 20:08

    Witam,
    jestem bardzo zainteresowana oferta pracy. Mogę przyjechać na miejsce pracy swoim samochodem. Chętnie przyjadę z kolega do pracy od zaraz.

  6. marta110488 na 23 kwietnia 2014 @ 20:08

    Mój mail: marta.pasieczna@wp.pl i nr tel 661373707

  7. Witam. Jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy młodzi i energiczni Ewelina 29 lat Jarek 27 lat. Posiadamy doświadczenie pracy na produkcji. tel 537535450

  8. Jestem chętna do pracy. Moj numer 782117965 Wczesniej pracowałam w holandii przy produkcji batoników bardzo dobrze znam angielski podstawy holenderskiego i niemieckiego. Badania sanepidowskie mogę zrobić