€ 1860/mc brutto

Praca w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez języka w Düsseldorf 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2019 04:22

Ogłoszenie 2019 atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie dostępne bez znajomości języka w fabryce z Düsseldorf na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie zatrudnienia: praca od zaraz

Pensja: 1860/mc brutto

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • prosta praca produkcyjna przy taśmie polegająca na kontroli jakości oraz pakowaniu produktu gotowego
  • pracownik będzie również przydzielony do wstępnego magazynowania towaru

Oczekiwania:

  • zręczność
  • spryt
  • dobra kondycja fizyczna, zwinność, energiczność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej na czas określony – 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • sprawdzonego pracodawcę niemieckiego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • rzetelne przeszkolenie
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie, koszt to około 200 do 250 euro miesięcznie

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pakow/a4/04/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8945c69c53425eb6

4 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez języka w Düsseldorf 2019”

  1. Jestem zantrsowana 518900076

  2. aniaa1999 na 10 marca 2019 @ 20:24

    Witam jestem zainteresowana ofertą wraz z chłopakiem.
    Jesteśmy dostępni od zaraz, posiadamy również własny samochód 🙂
    Proszę o kontakt 575131997
    Pozdrawiam

  3. monika27 na 11 marca 2019 @ 06:53

    jestem zainteresowana wraz z mężem bardzo prosze o kontakt 669833105 pozdrawiam.