€ 10 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz pakowanie sera bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2017 01:34

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu sera na linii. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Dortmund, Niemcy
Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolę jakości oraz krojenie ważenie i pakowanie sera przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się obsługą maszyn po uprzednim przejściu szkolenia
  • wszelkie zadania wykonuje się zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • punktualność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • początkowo pracę na okres 3 miesięcy, później możliwość przedłużenia umowy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane niedaleko zakładu pracy

Aplikacja:

Zainteresowanych, prosimy o wysyłanie aplikacji mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie sera 07/2017, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-dortmund/

ID ogłoszenia: 89659539fcbeef91

5 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech od zaraz pakowanie sera bez znajomości języka Dortmund”

  1. Emilia Wrobel na 29 czerwca 2017 @ 18:14

    Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą. Obecnie mieszkam w Dortmundzie, ale nie posiadam prawa jazdy. Proszę o kontakt
    emiliawrobel92@o2.pl lub pod numerem +4915214386271

  2. Monika 1234 na 1 lipca 2017 @ 12:12

    Dwie pary zainteresowane ogloszeniem.Prosimy o kontakt mailowy.monia-bp@wp.pl. Pozdrawiamy.

  3. Semeniuk na 1 lipca 2017 @ 12:29

    780030699 prosze o kontakt

  4. karoluczak na 1 lipca 2017 @ 14:28

    Witam. Proszę sprawdzić e-mail, zostało wysłane do Państwa CV.
    Czy oferta ta jest nadal aktualna? Obecnie mieszkam z partnerką w Dortmund i szukamy pracy.

  5. nicole1412 na 3 lipca 2017 @ 17:26

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785560880