€ 1864/mc brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2018 04:37

Propozycja pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1846 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej
  • jest to praca wykonywana w szybkim tempie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub w gastronomii
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie tymczasowe na 3 miesiące
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec i wsparcie w sprawach formalnych
  • uczciwego pracodawcę

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pakow/a3/06/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 5635b0b2e2640760

3 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Köln”

  1. Karolcia15 na 28 maja 2018 @ 09:52

    Jesteśmy z narzeczonym zainteresowani proszę o kontakt 795941225

  2. Witam. jestem zainteresowana prosze o kontakt 515964176, pozdrawiam

  3. Dawid Korpik na 16 czerwca 2018 @ 20:07

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt +4915175425692