€ 9,27/h +25% dodatku

Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 05:55

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Lipsku i Gotha przy pakowaniu słodyczy. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Miasto: Lipsk lub Gotha, Niemcy

Zarobki: 9,27 euro brutto na godzinę pracy + 25% dodatku za pracę zmianową

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem produktów spożywczych oraz słodyczy

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie tymczasowe
  • zarobki w wysokości 9,27 euro brutto na godzinę plus dodatek zmianowy +25%
  • dodatek na urlop i święta
  • dla najlepszych długotrwale zatrudnienie
  • na miejscu pracodawca zapewnia odpłatnie zamieszkanie oraz przejazdy do pracy

Aplikacja:
Prosimy o kontakt w godzinach od 9:00 do 16:00 pod numerami:
+48 757718458; +48 508 530 100

Zgłoszenia można również przesyłać drogą elektroniczną – przez źródło.
źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-leipzig,oferta,6357531

ID ogłoszenia: 2245bb53ad7bfdeb

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Lipsk”

  1. witam w lipsku a gdzie dokładnie prosze o kątakt zolza19871987@gimail.com

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.