€ 1780€ + zakwaterowanie

Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 12 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 05:42
  • Wygasa: 2 dni, 10 godzin

Firma z Lipska oferuje zatrudnienie na stanowisku pakowacza słodyczy na okres 12 tygodni. Od zaraz praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem za darmo zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne związane z nadchodzącymi wydarzeniami sportowymi
  • pracownik będzie kompletował i pakował paczki zgodnie z wytycznymi

Oczekiwania:

  • zdolności manualne, sumienność
  • uczciwość
  • dostępność na okres 12 tygodni
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej i pozostawania po godzinach jeżeli będzie taka konieczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe dla Polaków na ok 12 tygodni
  • zakwaterowanie bezpłatnie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • pomoc w sprawach urzędowych, tłumaczenie dokumentów, pomoc w założeniu konta bankowego

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pakowanie słodyczy w Lipsku, maj 2018″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9895af87b3b3fdee

6 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Lipsk”

  1. Wilczek3560 na 14 maja 2018 @ 22:58

    Witam, jestem zainteresowany pracą, lecz wasza skrzynka mailowa wydaje się pełna.

  2. Witam jestem z chlopakiem zainteresowana wasza oferta pracy. Jestesmy gotowi aby wyjechac z dnia na dzien i sumiennie uczciwie u was pracowac proszeo kontakt tel.881 759 195 Pozdrawiam Monika

  3. Maciek1990 na 16 maja 2018 @ 11:21

    Witam, po wysłaniu wiadomości e-mail przychodzi zawiadomienie, że wiadomość nie została dostarczona (pełna skrzynka).

    Pozdrawiam

  4. Witam dziekuje za odpowiedz 🙂 Teraz juz mam wyczyszczona skrzynke wiec moze Pan pisac. Milo ze Pan sie odezwal bo zalezy nam na tej pracy z gory dziekuje pozdrawiam Monika 🙂

  5. zygmunttatianka na 19 maja 2018 @ 15:17

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz z żoną. Posiadam swój transport oraz prawa jazdy kat B. Tel; 782027189

  6. Witam czy ta praca jest dalej aktualna ?Prosze o kontakt