€ 7,50 brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy produkcji kanapek bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2014 23:44
produkcja-kanapek-linia3produkcja-kanapek-linia5

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy produkcji kanapek i wrapów w Hamburgu. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z płatnym zakwaterowaniem. Możliwość wspólnej pracy dla par lub grup.

Stanowisko: pracownik produkcji
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę
Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:
Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za przygotowanie kanapek (układanie składników) na linii produkcyjnej. W przypadku wrapów zawijanie, przekrojenie i wkładanie do opakowania. W czasie pracy każdy pracownik musi nosić rękawiczki w celu zachowania odpowiedniej higieny.

Wymagania:
- gotowość do pilnego wyjazdu do Niemiec
- zręczność, szybkość, wytrzymałość
- znajomość zasad higieny przy pracy z żywnością
- mile widziane osoby z wykształceniem gastronomicznym
- umiejętność pracy zespołowej
- brak nałogów

Oferujemy:
- zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy
- konkurencyjna stawka godzinowa oraz premie
- zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniach położonych niedaleko zakładu (ok 150 euro od osoby miesięcznie + media)
- w razie konieczności pomoc polskiego rezydenta

Nr. ref.: pa/023/14

Uwaga! Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych przed podpisaniem umowy.

Jak aplikować?

Drodzy kandydaci,

Aby Wasze zgłoszenie zostało wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze skanami wszystkich dokumentów, mogących potwierdzić Wasze doświadczenie zawodowe.

W tytule emaila proszę napisać numer referencyjny, natomiast w treści wiadomości koniecznie musi znaleźć się klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych pracownika.

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi jedynie na te zgłoszenia, które zostaną zakwalifikowane pozytywnie w procesie rekrutacji.

Polnische Handwerker Arbeiter GmbH

Frankfurter Ring 241
80807 München

ID ogłoszenia: 54653cc219c4c0a6

4 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech od zaraz przy produkcji kanapek bez znajomości języka Hamburg”

  1. kasia21410 na 26 lipca 2014 @ 08:27

    dzien dobry jestem zainteresowana pracą

  2. witam jestem zainteresowany ofertą pracy pilnie wraz z dziewczyną nr tel 733 894 530 email:adii119@o2.pl

  3. kamilkaaa904 na 15 sierpnia 2014 @ 13:14

    Witam
    jestesmy z partnerem zainteresowani praca.Prosze o kontakt

  4. slwksr@gmail.com na 4 lutego 2015 @ 20:40

    3 osoby a terenie Hamburga szukaja pracy od zaraz 015175629440 sylwia