€ do ustalenia

Praca w Niemczech od zaraz przy regipsach w budownictwe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 listopada 2013 10:17

Poszukujemy pracownika dostępnego od zaraz na stanowisko monter płyt gipsowo kartonowych. Praca w Niemczech w budownictwie przy montażu regipsów oraz pracach wykończeniowych.

Stanowisko: Monter regipsów

Lokalizacja: Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Od pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będziemy wymagać umiejętnego montowania płyt kartonowo- gipsowych.
  • Pracownik będzie miał za zadanie wykonywanie prac wykończeniowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy jako monter regipsów
  • dobra kondycja oraz stan zdrowia
  • zdolność pracy w grupie
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferta:

  • Dobre wynagrodzenie
  • pracę od zaraz u niemieckiego pracodawcy
  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • Pracodawca może pomoc przy organizacji przejazdu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z:

  • CV z aktualnym zdjęciem
  • klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
  • terminem państwa dyspozycyjności
  • w tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny: N/1310/RGP

na adres: rekrutacja@praca-pws.pl

Prosimy o aplikowanie z załączeniem wszystkich wymaganych elementów. Nie bierzemy pod uwagę aplikacji bez numeru referencyjnego.

Kontakt: 17 787 60 81

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-205hma/

ID ogłoszenia: 801528026c976f4f