€ 10,50

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu apartamentów w Aschau im Chiemgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 83229 Aschau im Chiemgau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do 30.09
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 04:05

Od zaraz z podstawową znajomością języka w Aschau im Chiemgau oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów i pomieszczeń hotelu oraz spa.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko osoba sprzątająca. Klient prowadzi hotel i spa.

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz
Zakończenie zlecenia: do 30.09 (z możliwością przedłużenia)
Miejsce:83229 Aschau im Chiemgau, Niemcy

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość j. niemieckiego lub angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym

Zakres obowiązków:
– utrzymanie czystości w pokojach hotelowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– darmowe zakwaterowanie
– możliwość dłuższej współpracy
– opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “sprzątanie”.

ID ogłoszenia: 9125f1a87e981e8f