€ 14-16/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań w Stuttgarcie 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2020 03:19

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wakaty: 2

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za doprowadzanie powierzonych powierzchni do czystości i schludnego wyglądu

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista, przyjazne nastawienie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • własny samochód niezbędny do dojazdów
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zaangażowanie, dokładność, punktualność, terminowość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • niemiecką umowę o pracę na okres próby
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w zadania oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższy formularz:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-2020-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-stuttgart/

ID ogłoszenia: 125ea02549a0650