€ 13-16 euro brutto/h

Stuttgart praca w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki medycyny estetycznej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 września 2017 04:11

Pilnie szukamy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej w Stuttgarcie od zaraz. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń należących do centrum medycyny estetycznej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wynoszeniem śmieci i dbaniem o odpowiednią gospodarkę odpadów medycznych
  • dezynfekowanie powierzchni i używanie specjalnych detergentów zgodnie z ich przeznaczeniem

Oczekiwania:

  • sumienność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • wysoka kultura osobista, schludność, dyskrecja
  • samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • wsparcie w organizowaniu zamieszkania
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym – konkretne zmiany i dni do uzgodnienia z inną osobą pracującą na tym samym stanowisku,  również praca w weekendy
  • legalną umowę zgodną z niemieckimi standardami

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „Sprzątanie kliniki Stuttgart 08/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 68659b5a201f34d2

1 odpowiedź na “Stuttgart praca w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki medycyny estetycznej”

  1. Katarzyna Kwiatkowska na 18 września 2017 @ 18:05

    Ja wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane oferta pracy. Mój numer tel: 533690502
    e mail katarzynakwiatkoswska4@o2.pl