€ 10 euro netto/h

Praca w Niemczech od zaraz w budownictwie dla murarza Hannover 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2014 01:28

Firma budowlana z Hannover poszukuje doświadczonego pracownika budowlanego. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla murarza przy stawianiu ścian, szpachlowaniu.

Stanowisko: murarz

Lokalizacja: okolice Hannoveru

Zarobki: 10 euro netto/h

Obowiązki:

  • Praca przy przygotowywaniu mieszanek, stawianiu ścian, szpachlowaniu.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo posiadanie własnego auta i możliwość przyjechania nim do pracy w Niemczech
  • dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • wysoka samodzielność
  • pracodawca oczekuje udokumentowanego doświadczenia
  • sprawność fizyczna
  • obowiązkowość

Oferujemy:

  • dobre warunki płacowe
  • możliwość cotygodniowego pobierania zaliczek
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie
  • niemieckie warunki zatrudnienia, umowa podpisywana będzie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • wsparcie i pomoc przy sprawach urzędowych np przy załatwianiu zasiłku rodzinnego

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie wiadomości z CV w języku niemieckim na adres:

  • biuro@flexjob.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: MUR/301/DE

w razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem: 032 7465740 lub 501501911

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-niemcy-id217685.html

ID ogłoszenia: 17535908cb33112