€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz w hotelarstwie dla pokojówki-sprzątanie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 października 2014 00:49

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie w hotelu dla pracownika fizycznego przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce pracy: Berlin

Płaca: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Reprezentowanie hotelu przed gośćmi, profesjonalna obsługa.
  • Sprzątanie pokoi gościnnych podczas pobytu i kompleksowe po opuszczeniu hotelu.
  • Do zadań należeć będzie mycie i odkażanie łazienek, ścielenie łóżek, wymienianie ręczników, uzupełnianie gratisów, odkurzanie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku pokojówki
  • duża dokładność, obowiązkowość
  • znajomość języka niemieckiego w dobrym stopniu
  • umiejętność dobrego zorganizowania sobie czasu pracy tak aby wyrabiać się w czasie
  • zaświadczenie o niekaralności będzie mile widziane

Oferujemy:

  • umowa zostanie podpisana bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zapewnione prawo do płatnego urlopu
  • terminowe wypłacanie pensji
  • jeżeli zajdzie taka konieczność możemy pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie w zdobyciu niemieckich świadczeń

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pokojowka-w-berlinie-niemcy-2517088.html

ID ogłoszenia: 405543867598bc57