€ 2,500.00

Praca w Niemczech operator maszyn skrawających CNC od zaraz, Landshut

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landshut
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 listopada 2019 01:05

W rejonie Landshut propozycja pracy w Niemczech dla operatorów maszyn skrawających CNC. Konieczne doświadczenie zawodowe oraz komunikatywna znajomość języka.

Niemiecka firma Lotus Personalservice GmbH z kilkultnim doswiadczeniemt, jest firma dzialajaca na rynku miedzynarodowym. Naszym glownym celem jest zadowolenie pracownikow, zapewnienie satysfakcjonującej pracy.
Obecnie poszukujemy:

Operator maszyn skrawajacych CNC

Zadania:
• Obsluga maszyny sterowanej numerycznie,
• ustawienie, regulacja oraz programowanie urzadzen do obrobki skrawaniem (samodzielne korekty programu)
• dobor narzedzi na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej,
• nadzor nad prawidlowym przebiegiem procesu,
• znajomosc oprogramowania SIEMENS oraz HEIDENHEIM lub FANUC
• kontrola produktow gotowych (wykonywanie pomiarow, sprawdzenie pasowan, ocena chropowatosci produktu),
• dbalosc o utrzymanie nalezytego stanu technicznego maszyn i urzadzen

Wymagania:
• Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (warunkiem koniecznym)
• znajomosc oprogramowania
• umiejetnosc poslugiwania sie narzedziami pomiarowymi,
• znajomosc procesu obrobki metalu,
• doswiadczenie na podobnym stanowisku (warunkiem koniecznym)
• wyksztalcenie w kierunku technicznym ( Mechanik maszyn i urzadzen, Mechanik/Slusarz, CNC Frezer, Tokarz itp.)
• umiejetnosc czytania schematow montazowych i rysunku technicznego
• prawo jazdy kat. B, mile widziany wlasny samochod (w celu dojazdow do pracy z mieszkania)
• precyzja i dokladnosc w wykonywaniu pracy,
• gotowosc do pracy zmianowej.

Oferujemy:
• Dlugoterminowe zatrudnienie w okolicach Landshut ( Bayern) w oparciu o niemiecka umowe o prace,
• mozliwosc podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia),
• atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne, dodatki swiateczne, urlopowe oraz diety,
• zorganizowane zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,
• wsparcie dysponenta polskojezycznego we wszelkich sprawach urzedowych na kadzym etapie zatrudnienia.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: bewerbung@lotus-personalservice.de lub o kontakt telefoniczny na numer telefonu: 0049 87196688450

ID ogłoszenia: 4585dd7d41fb64a1