€ od 1500

Praca w Niemczech operator maszyny CNC do cięcia, Löbichau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 04626 Löbichau Turyngia, Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nie określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2021 00:18

Agencja personalna dla kontrahenta z Löbichau poszukuje wykwalifikowanych operatorów maszyn CNC do podjęcia pracy w Niemczech przy cięciu elementów. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

TWOJE ZADANIA:

Programowanie, ustawianie i obsługa tokarek / automatów sterowanych CNC i krzywkowych
Kontrola stanu bezpieczeństwa i funkcjonalnego maszyn i narzędzi
Pracuj zgodnie z planem pracy i rysunkiem
Aktywny udział w ciągłej optymalizacji procesów działu
Niezależna kontrola jakości produkowanych części zgodnie z rysunkiem
Prawidłowa realizacja zleceń operacyjnych i informacja zwrotna o zleceniach na portalu PDA
Dostawa części i monitorowanie jakości bieżącej produkcji zgodnie ze specyfikacją (pomiar, kontrola, dokument)
Pielęgnacja maszyny zgodnie z planem konserwacji oraz testowanie chłodziw i smarów

PRZYNIESIESZ:

Ukończone szkolenie na operatora maszyny do cięcia lub szkolenie pokrewne
Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie obróbki skrawaniem
Znajomość czytania rysunków technicznych
Doświadczenie z tokarkami/automatami sterowanymi CNC i krzywkowymi
Wyraźna świadomość jakości
Praca zespołowa, chęć do działania, chęć do pracy na zmiany
OFERUJEMY CI:

Regularnie rosnące, atrakcyjne i zorientowane na wyniki wynagrodzenie (wg taryfy BAP)
Zapłata za Boże Narodzenie i urlop
Przyjemna atmosfera pracy
Intensywne, ciągłe, osobiste wsparcie
Zapewnienie odzieży roboczej
Ciekawe zlecenia w znanych firmach

biuro@jobconsult.pl

ID ogłoszenia: 17260b631b047c66

Brak tagów