€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech operator, pracownik produkcji (obróbka metalu) – Kamenz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kamenz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:30

Firma produkcyjna z Kamenz zatrudni Polskich pracowników produkcji od zaraz. Legalna praca w Niemczech dla operatorów maszyn przy obróbce metalu na produkcji elementów (cięcie, szlifowanie).

GMC Bueroservice GmbH świadczy usługi z zakresu pracy tymczasowej na terenie Niemiec i Austrii. Posiadamy głównie oferty pracy w branży medycznej, produkcyjnej, budowlanej, logistycznej oraz w przemyśle ciężkim. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji (obróbka metalu)

Opis stanowiska pracy:
- obróbka elementów metalowych (szlifowanie, cięcie)
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Miejsce pracy: Kamenz, Niemcy Wsch.

Wymagania:
- komunikatywna (dobra) znajomość języka niemieckiego (Warunek konieczny).
- posiadanie prawa jazdy kat. B. oraz własnego samochodu (Warunek konieczny).
- umiejętności i doświadczenie w pracy związanej z obróbką metalu (Warunek konieczny).
- punktualność, dyspozycyjność.
- wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę.
- pracę w systemie 2-zmianowym, w wymiarze 35 godz./tyg.
- zakwaterowanie.
- ubezpieczenie
- odzież roboczą i narzędzia do pracy.
- pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv w języku polskim i niemieckim pod adres mailowy: gmc-katowice@web.de

W temacie wiadomości, proszę wpisać nazwę stanowiska, które Państwa interesuje.

Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

UWAGA: Oferta pracy nie jest skierowana do osób nie posługujących się językiem niemieckim!

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

GMC Bueroservice GmbH
gmc-bueroservice.de

ID ogłoszenia: 96954d9fd550ae90

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: GMC
  • Zarejestrowany od: 10 lutego 2015

Inne przedmioty dodane przez GMC

Ostatnie przedmioty dodane przez GMC »