€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech operator wózka widłowego na magazynie Unna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Unna
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 02:41

Magazyn z Unna poszukuje pracowników w charakterze operator wózka widłowego przy komisjonowaniu i zadaniach fizycznych. Niemcy praca dla Polaków z doświadczeniem na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niemcy, Unna

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień, pakowaniu.
  • Do zadań należeć będzie również załadunek i rozładunek towarów.
  • Praca z użyciem skanera i wózka widłowego

Oczekiwania:

  • posiadanie licencji na obsługę wózków widłowych
  • praktyczna umiejętność obsługiwania wózków widłowych oraz skanerów MDE
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • uczciwe zarobki
  • stałe zatrudnienie
  • umowę o pracę

Aplikacja:
Kontaktować się prosimy za pomocą poczty elektronicznej.
Wiadomość z CV oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: andreas.kubala@pro-quality.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-pracownik-magazynowy-2606818.html

ID ogłoszenia: 43554884e64361c5

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech operator wózka widłowego na magazynie Unna”

  1. andrew65 na 3 lutego 2015 @ 11:50

    Dzień dobry

    Jestem zainteresowany pracą jako operator wózków widłowych. Posiadam uprawnienia na wszystkie rodzaje wózków, dokumenty potwierdzające mogę przesłać na maila. Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym,dyspozycyjny od zaraz.
    Pozdrawiam