€ do 1200 + do 170 za okres świąteczny

Praca w Niemczech Opiekunka dla Starszego Pana niedaleko Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Langwedel-Etelsen
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2014 23:31

Agencja Medwork24 dla starszego Pana niedaleko Bremen poszukuje opiekunki z Polski. Praca w Niemczech przy opiece dla osoby z dobrą znajomością języka oraz doświadczeniem.

Opiekunka dla Starszego Pana , NIEMCY Langwedel-Etelsen (niedaleko Bremen)
nr ref: K.Ros.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie do 1200 euro + do 170 euro za okres świąteczny
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Pan Herman ma 86 lat, mieszka sam domku jednorodzinnym na wsi w Langwedel-Etelsen niedaleko Bremen. Jest po przebytym zawale, ma podwyższone ciśnienie, artrozę, problemy z chodzeniem.
Pan Herman porusza się przy pomocy laski lub rollatora, ma aparat słuchowy, Toalletenstuhl. Ma problemy z przesypianiem nocy, są podawane leki nasenne na noc. Wiele czynności higienicznych pan wykonuje przy sobie sam, przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu należy jemu pomóc, albo przypilnować czy wszystko jest w porządku. Inkontynencja nie występuje. Ma utrudniony oddech.
Pan Herman ma swoje przyzwyczajenia żywieniowe, opiekunka będzie raczej gotować niewiele potraw.
Jest internet, TV.
Czas wolny do ustalenia z rodziną, ale na pewno 2-3 godz. dziennie.
Szukamy opiekunki z prawem jazdy, i przynajmniej bardzo dobrym językiem niemieckim. Opiekunka może palić, ale tylko na zewnątrz.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- pogodne usposobienie
- gotowość do wyjazdu od 20.11 i pobyt również na święta.

W przypadku zainteresowanie ofertą pracy, prosimy o kontakt na adres kontakt@medwork24.pl
wpisując w temacie numer ref: K.Ros., lub pod nr tel.519 649 047

ID ogłoszenia: 351544a5073420f8