€ 1550 EUR netto

Praca w Niemczech opiekunka do pary seniorów 81 lat i 82 lata z Völklingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Völklingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 02:33

W Völklingen od zaraz oferta pracy w Niemczech dla opiekuna lub opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad parą seniorów w wieku 81 lat Pani i 82 lata Pan.

Nr oferty: MCS/#2501
Nr KRAZ: 10608

Data rozpoczęcia: 10.07.2020

Charakterystyka miejsca pracy

Podopieczna: 81 lat / 162 cm / 60 kg
PG: 0
Podopieczna cierpi na demencję oraz nadciśnienie. Pani potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Nie występują problemy
z inkontynencją i wypróżnianiem. Pani przesypia noce.
Podopieczny: 82 lata / 174 cm / 100 kg
PG: 0
Podopieczny cierpi na nadciśnienie oraz artrozę. Pan porusza się na wózku inwalidzkim, jest osobą leżącą i potrzebuje pomocy z transferze. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Występują problemy z inkontynencją i z wypróżnianiem. Pan przesypia noce.
Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny / Osobny pokój dla opiekuna / Internet
Obowiązki

Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą
Wsparcie podopiecznych w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.
Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)
Organizowanie czasu wolnego, spacery
Oczekiwania

Osoba niepaląca
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie
Oferujemy

Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)
Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka
Gwarancję terminowych wypłat
Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu
Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

ID ogłoszenia: 2365f05b98a9e425