€ 1400E

Praca w Niemczech opiekunka do starszego Pana z Monachium od 26.07.2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Munchen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 lipca 2019 04:42

Począwszy od 26-go lipca do podjęcia praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zlecenie z Monachium przy opiece nad seniorem w wieku 74 lat, który cierpi na demencję, osłabienie i ma problemy z poruszaniem się.

OPIS STANOWISKA
PODOPIECZNY
mieszka sam – 81245 München

Data urodzenia: 18.09.1945 (74 lat)
Wzrost: ok 180 cm Waga: ok 90 kg Stan zdrowia: słabość starcza, początkowa demencja, poruszanie się sam, nosi okular),
pacjent wstaje w nocy do toalety, ale nie potrzebuje wsparcia opiekunki.pieluch nie ma

WYMAGANIA
-DOŚWIADCZENIE PRZY OPIECE
-JĘZYK NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY

NASZA OFERTA
oferujemy:
– stawka miesięczna: 1350-1400 Euro na rękę
– legalną pracę
– A1 i EKUZ
– składki od średniej krajowej
– wynagrodzenia w euro lub w złotówkach
– firma ponosi koszty transportu
SZCZEGÓŁY OFERTY – tel.535-227-228

ID ogłoszenia: 8135d204f450504d