€ 1200 Euro Netto

Praca w Niemczech Opiekunka lub opiekun dla małżeństwa w Egelsbach koło Frankfurtu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: min. miesiąc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2014 23:46

Propozycja pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie z podstawowym językiem w Egelsbach przy opiece nad małżeństwem oraz jako pomoc domowa.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki lub opiekuna dla małżeństwa w Egelsbach koło Frankfurtu.

Pani 84 lata, 166 cm 88 kg, po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, osoba leżąca, cewnikowana, karmiona przez sondę, ma problemy z mową.

Pan 85 lat, 165 cm, 70 kg, z lekką demencją (bez zachowań agresywnych, ma problemy z pamięcią krótkotrwałą), stosunkowo sprawny fizycznie i samodzielny, przesypia noce, lubi chodzić samodzielnie na spacery i 2-3 razy w tygodniu wykonuje ćwiczenia fizyczne, pomaga w obowiązkach domowych.

Obowiązki domowe: zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, dbanie o porządek w domu. Opieka na panią: pełna higiena (zmiana pieluchomajtek, mycie pacjentki w łóżku), karmienie przez sondę, ubieranie/rozbieranie, podawanie leków. Opieka nad panem: przypominanie o braniu leków, towarzyszenie w zajęciach sportowych. Małżeństwo mieszka w 4-pokojowym mieszkaniu wydzielonym w domu wielorodzinnym.

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu na min. miesiąc, mile widziane prawo jazdy.

Zapewniamy: • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat • atrakcyjne wynagrodzenie – 1200 Euro Netto • dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech • dobrane oferty pracy • wsparcie koordynatora • organizację i opłacenie kosztów przejazdu • możliwość nawiązania stałej współpracy

Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 32353fe2bd985f37