€ 12,00

Praca w Niemczech opiekunka medyczna do chorego dziecka – 14 latka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf/Neuss
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 01:06

Potrzebna empatyczna opiekunka (medyczna) do dziecka w wieku 14 lat z chorobą metaboliczną. Legalna praca w Niemczech przy opiece nad chłopcem obłożnie chorym. Zatrudnienie przy wsparciu podopiecznego w codziennych czynnościach.

Tabel Gruppe – Nürnberger Straße 2 – 30880 Laatzen (Hannover) – www.tabel.com
Grupa TABEL, zatrudniająca ponad 3.000 pracowników, jest jedną z największych niemieckich firm usługowych.
Również Państwo jesteście u nas na najlepszej drodze do szybkiego zatrudnienia, które jest do waszych potrzeb optymalnie dopasowane. Nasze obiekty są na terenie całych Niemiec, a my proponujemy Państwu różne stanowiska pracy od pomocnika produkcji, poprzez wykwalifikowanego operatora wózków widłowych czy też operatora maszyn do kierownika objektu.
Państwa przyszłość jest w Państwa rękach.
Najlepiej z firmą TABEL, która zapewnia osobiste doradztwo i opiekę pracownikow.
Obecnie, w celu powiększenia naszego zespołu, poszukujemy zaangażowanych i odpowiedzialnych pracownikow na stanowsisko:
Wykwalifikowana opiekunka do chorego czternastoletniego chlopca

Oferujemy:
- Stale miejsce pracy w najbardziej komfortowych warunkach jakie tylko sa mozliwe,
-Oferujemy min. 12€ brutto na godzine przy 8 godzinnym wymiarze pracy (Istnieje mozliwosc w pozniejszym czasie zwiekszyc stawke na 13-14€)
- Mozliwosc wyzszej stawki godzinowej przy nadgodzinach

Zadania:
- Opieka nad 14 letnim obloznie chorym, lezacym chlopcem (choroba metaboliczna),
-Poranny prysznic/kapiel
- Udzielanie wsparcia w codziennych czynnosciach i gospodarstwie domowym,
-Pomoc w korzystaniu z toalety,
- Karmienie
- Zmiana poscieli

Wymagane kompetencje osobiste:
- Niezawodnosc,
- Umiejetnosc samoorganizacji,
- Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
- wyrozumialosc oraz empatia,
- umiejetnosc dogadywania sie z ludzmi,

Wymagane fachowe kompetencje:
- doswiadczenie w pracy jako asysten osoby chorej,
- wiedza z zakresu pielegniasrstwa,
- wiedza z zakresu higieny i medycyny
- wiedza z zakresu administracyjnego

Osoby zainteresowane prosze o przesylanie aplikacji na adres e mail: malgorzata.maciak@tabel.com

Wiecej informacji pod nr telefonu 49 511 86004-24

ID ogłoszenia: 5856a8d394ce337