€ 6,000.00

Praca w Niemczech opiekunka osób starszych na majówkę do seniorki z Bremy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 04:56

Na majówkę 2017 poszukiwana osoba na stanowisko opiekunki osób starszych. Praca w Niemczech na terenie Bremy przy opiece nad Panią Anke w wieku podeszłym.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opiekun/ka Osób Starszych

Wybranym kandydatom oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 800-1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej tj. ponad 4000 zł brutto
zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
elastyczne terminy i zasady wyjazdów
podpisujemy 1 czytelną umowę
dodatkowe ubezpieczenie NW i OC

Zakres obowiązków:
proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
mile widziana znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
dobry stan zdrowia
mile widziane prawo jazdy kat. B

Więcej informacji:
Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56 pok. 301, Budynek A.
Tel.: 666 826 912, 12 290 44 39
www.opiekunki.interkadra.pl

ID ogłoszenia: 84758f5c38f963e6