€ 1,000.00

Praca w Niemczech – Opiekunka osób starszych w Lauchringen do Pana 83 lata od 31.05.2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 79787 Lauchringen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2017 03:33

Od 31-go maja poszukiwana opiekunka osób starszych do legalnej pracy w Niemczech na terenie Lauchringen przy opiece nad seniorem w wieku 83 lat. Podopieczny cierpi na stwardnienie rozsiane i ma problemy ze słuchem.

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 79787 Lauchringen od 31.05.2017.

Wynagrodzenie: zależne od poziomu znajomości języka niemieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pana w wieku 83 lat, ważącego około 90 kg, mieszkającego w domu o powierzchni około 100m2, który jest osobą komunikatywną, porusza się za pomocą Rollatora, potrzebuje asekuracji. Opiekunka musi wstawać około godziny 7:00 rano, do 8:00 należy umyć podopiecznego(co drugi dzień), nabalsamować ciało, zabandażować nogi, założyć pończochę uciskową, zmienić katedrę z nocnej na dzienną, pomóc w ubraniu ciuchów codziennych oraz pomóc podopiecznemu w myciu zębów i goleniu. Następnie po godzinie 8:00 przygotowuje się śniadanie. Około godziny 12:00 jest obiad,. podopieczny je wszystko, obecna Opiekunka gotuje po polsku. Po obiedzie Opiekunka idzie z podopiecznym na spacer(za pomocą wózka inwalidzkiego, podopieczny jedzie sam). Przed godziną 15:00 jest podwieczorek oraz kawa. Po podwieczorku podopieczny ogląda, TV(dużo czasu spędza siedząc). Opiekunka w tym czasie ma czas dla siebie. Około godziny 17:00 jest kolacja, po kolacji Opiekunka ma 2h przerwy. Podopieczny ma cztery razy w tygodniu rehabilitację po godzinie czasu która odbywa się w domu, chodzi spać około godziny 23:00. Opiekunka ma dostęp do Internetu.

Choroby: problemy z chodzeniem(stwardnienie rozsiane), problemy ze słuchem(aparat słuchowy, zakładany tylko podczas oglądania TV lub do wyjść), cewnik.

Obowiązki Opiekunki: gotowanie(2 osoby podopieczny+ Opiekunka), sprzątanie, pranie, robienie zakupy(przed obiadem lub po, sklepy są po drugiej stronie ulicy), prasowanie, mycie okien, pomoc w codziennej higienie ciała, ubieranie/rozbieranie, zakładanie aparatu słuchowego i pończoch uciskowych, chodzenie na spacery, zmiana woreczka na mocz, balsamowanie ciała, pomoc w goleniu, pomoc we wstawaniu i kładzeniu się do łóżka asekuracja podczas chodzenia, balsamowanie ciała, bandażowanie nóg.

Termin pracy: 31.05.2017 -na dwa miesiące

Wymagania: dobra komunikacja języka niemieckiego.

Oferujemy;

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu rozpoczęcia rekrutacji:

-tel.kom. 519-747-529,
-tel.stacjonarny 94 731-38-52

lub mailowo: yvonne-n@wp.pl

ZAPRASZAMY!!!

ID ogłoszenia: 6145915b71a63fc2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: yvonne-n
  • Zarejestrowany od: 17 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez yvonne-n

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez yvonne-n »