Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,250.00

Praca w Niemczech – opiekunka osoby starszej Bremen (podstawowy język)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2014 23:40
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech – opiekunka osoby starszej Bremen (podstawowy język)

Opis

Aktualne ogłoszenie dla kobiet na stanowisko opiekunki osób starszych w miejscowości Bremen. Legalna praca w Niemczech z podstawowym językiem – zarobki nawet 5000 zł na rękę miesięcznie!

Opieka nad Osobami Starszymi w Niemczech to praca doceniana przez naszych zachodnich sąsiadów. W związku z licznymi ofertami pracy dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech zapraszamy do współpracy wszystkie chętne osoby mające doświadczenie w opiece oraz posiadające przynajmniej komunikatywną znajomość języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Bremen

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, mile widziane osoby posiadające prawo jazdy i nie palące (nie jest to warunek konieczny), cierpliwe, wyrozumiałe, stawki od 850-1300euro (zależne od stopnia znajomości języka oraz doświadczenia w opiece).

Mile widziane referencje ukończone kursy. Szansa dla pielęgniarek, fizjoterapeutów, osób z doświadczeniem przy rodzinie.

Oferujemy:
umowę zlecenie (opłacamy wszystkie składki ZUS), wynagrodzenie do 1300 euro na rękę, zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej, terminowość wypłat, możliwość zdobycia nowego doświadczenia, możliwość poprawy znajomości języka niemieckiego, pracę w miłej atmosferze

CV proszę słać na adres mailowy:
cv@medwork24.de

     

ID ogłoszenia: 2865402fffa39564

 

ilość wszystkich wyświetleń: 914, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.