€ uzależnione od znajomości języka

Praca w Niemczech opiekunka osoby starszej do Pani z Frankfurtu nad Menem od 9.10.2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 września 2015 02:08

Seniorka w wieku 88 lat, zamieszkała we Frankfurcie nad Menem poszukuje opiekunki. Legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobą starszą, cierpiącą na depresję, demencję oraz problemy z sercem i nietrzymaniem moczu.

Stan zdrowia:

Podopieczna ma 88l (45 kg, 140 cm wzrostu). Ma zatwierdzoną Pflegestufe I. Cierpi na depresję, osteoporozę, demencję, inkontynencję. Ma problemy z sercem i trudności w poruszaniu się, do dyspozycji jest balkonik. Pani ma duże trudności ze słyszeniem i widzeniem (zaćma). Podopieczna budzi się w nocy, ale nie jest wymagane żeby opiekunka wtedy wstawała.

Obowiązki:

pomoc podopiecznej w myciu, ubieraniu, jedzeniu, poruszaniu się, zmiana pieluchomajtek i wkładek higienicznych, spędzanie czasu z podopieczną, czytanie i rozmowy z nią, towarzyszenie podczas spacerów, zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie)
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu (75 m2) na obrzeżach Frankfurtu n. M. Dwa razy dziennie przychodzi do podopiecznej opieka medyczna, która zajmuje się podawaniem leków i 2 razy w tygodniu kąpie seniorkę. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Są też nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne w Polsce.
Kontakt
tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 8.10 na 2 miesiące

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);

Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);

Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;

Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;

Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;

Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;

Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);

Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;

Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 2955604eb7c2dcf6