€ 1100Euro miesięcznie

Praca w Niemczech – opiekunka osoby starszej w Monachium od 1 czerwca 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 maja 2015 01:08

Poszukiwana opiekunka osób starszych od 1-go czerwca 2015. Legalna praca w Niemczech na terenie Monachium przy opiece nad panią w wieku 93 lat cierpiącą na demencję i problemy z mową oraz słuchem.

Oferta od 1 czerwca

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Podopieczna ma 93 lat, waży 35 kg i mieszka sama.
Pani choruje na osteoporozę, inkontynencje, demencje, ma problemy z mową i słuchem.
Pani porusza się na wózku.
4razy dziennie przychodzi dodatkowo pielęgniarka i pomaga.

Obowiązki przy pani:
• dbanie o higienę podopiecznej (poranna, wieczorna toaleta, mycie, kąpiele itp.)
• pomoc w korzystaniu z toalety,
• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
•pomoc przy wstawaniu i poruszaniu się

Dodatkowo:

• sprzątanie, gotowanie, zakupy

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, poszukujemy opiekunki niepalącej oraz mającą doświadczenie jako opiekunka Niemczech.

Kandydatom oferujemy:,
-wynagrodzenie 1100Euro
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 436555c5df9ec674

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.