€ 800Euro netto

Praca w Niemczech opiekunka osoby starszej z podstawowym językiem Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2015 02:52

Zatrudnienie od 12-go stycznia 2015 – praca w Niemczech dla opiekunki osoby starszej z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta z Bielefeld wraz z zakwaterowaniem bezpłatnym.

wyjazd 12
stycznia
Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

Pan ma 89 lat, waży 60 kg, jest chodzący i samodzielny (nie ma pieluch), pan choruje na serce, cukrzyce i demencje. Ma założony cewnik.

Pan jest chodzący – porusza się przy rollatorze.

Pani nie ma problemów ze snem.

Obowiązki opiekunki
-podawanie posiłkow
– pomoc w kąpieli, w ubieraniu się
-wykonywanie obowiązków domowych
– gotowanie
– zakupy

Kandydatom oferujemy:
-wyjazdy na miesiąc
– atrakcyjne wynagrodzenie 800euro netto
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – sobota, godz. 9 do 16 lub mailowy: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 33254a7f3bb7bab0