€ uzależnione od znajomości języka

Praca w Niemczech opiekunka osoby starszej z podstawowym niemieckim od zaraz ok.Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sprendlingen, Mainz
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 października 2016 03:27

Od zaraz wyjazd w okolice Mainz do pracy w Niemczech przy opiece nad panią w wieku 93 lat. Zatrudnienie dla opiekunki osób starszych z podstawowym językiem niemieckim.

Wyjazd do zaraz do miejscowości Sprendlingen (ok.Mainz).

Podopieczna ma 93 lata (78 kg wagi, 170 cm wzrostu). Cierpi na cukrzycę oraz początkujące stadium demencji. Posiada problemy z sercem i nadciśnieniem. Jest osobą po wylewie i w związku z tym porusza się na wózku inwalidzkim. Pojawiają się problemy z inkontynencją (na mocz) z toalety jeszcze korzysta ale z drobną pomocą.
Praca w nocy może wystąpić i należy być przygotowanym do niesienia pomocy np. przy pójściu do toalety. Tu pomocny jest mąż.

Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, zakupy, opieka: pomoc w pielęgnacji ciała: mycie, ubieranie, zmiana wkładek bądź pielucho majtek oraz ewentualne aktywne spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie podczas spacerów.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka z mężem, który jest bardzo pomocny.
Dla opiekunki do dyspozycji jest własny pokój z standardowym wyposażeniem ( TV, radio). Jest internet.
Czas wolny: to minimum 2-3h dziennie.
Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, winda łazienkowa, balkonik.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

podstawowa znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 90457f1270bbd743