Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Praca w Niemczech Opiekunka starszej pani w Monachium od 3.12 na 2 miesiące

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2014 03:38
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech Opiekunka starszej pani w Monachium od 3.12 na 2 miesiące

Opis

Agencja HERZ 24 poszukuje opiekunki do starszej pani w Monachium. Legalna praca w Niemczech od 3-go grudnia 2014 na okres 2 miesięcy z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Podopieczna ma 86 lat i jest osobą komunikatywną. Cierpi na depresję, ma problemy z podejmowaniem decyzji. Ponadto cierpi na cukrzycę i zwyrodnienie plami żółtej, prze co bardzo słabo widzi. Pani porusza się samodzielnie bądź przy pomocy laski, z toalety również korzysta samodzielnie.

Obowiązki opiekunki: prowadzenie domu (gotowanie, pranie sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie, mycie okien, drobne prace w ogrodzie np. pielęgnacja i podlewanie kwiatów), opieka (pomoc w pielęgnacji ciała, przy kąpaniu, ubieraniu, aktywne spędzanie czasu z podopieczną, motywowanie jej np. czytanie książek, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, spacery. Należy również pilnować aby podopieczna brała tabletki i przyjmowała odpowiednio dużo płynów).
Podopieczna lubi spacerować, jeździć na wycieczki, chętnie gra w chińczyka oraz spędza czas w ogrodzie. Praca w nocy nie występuje, jednak gdyby była taka potrzeba należy być gotowym do udzielenia pomocy.

Podopieczna mieszka wraz z mężem na parterze w domu dwurodzinnym. Na górze mieszka syn podopiecznej wraz ze swoją rodziną, prowadzą osobne gospodarstwo. Podopieczni posiadają również domek letniskowy, w którym spędzają dużo czasu. Czas wolny to min. 2-3 godziny dziennie.
W domu jest dostęp do internetu.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 2.12 na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 1885464a24664734

 

ilość wszystkich wyświetleń: 900, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.