€ 1250 euro

Praca w Niemczech opiekunki osób starszych od zaraz do małżeństwa w Aachen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aachen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: min.2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2015 03:27

Starsze małżeństwo mieszkające w Aachen poszukuje opiekunki. Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy opiece nad małżeństwem adresowana do osoby z doświadczaniem oraz znajomością języka.

Poszukujemy opiekunki do bezproblemowego małżeństwa, bez chorób psychicznych i demencji starczej. Pacjenci chorują na choroby krążenia oraz układu kostnego. Podopieczni nie wtrącają się w prace opiekunki!!!
Obowiązki opiekuna:
- przygotowywanie posiłków dla dwóch osób
- dbanie o czystość otoczenia
- pranie i prasowanie dla dwóch osób
- pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu pacjentów
- pomoc w toalecie – tylko pacjent!
- do pomocy opiekunki przychodzą codziennie pielęgniarki

Oczekujemy:
•dobra znajomość języka niemieckiego,
•doświadczenie w zawodzie opiekuna osób starszych.

Oferujemy:
•Wynagrodzenie 1250 € netto
•legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (niemiecka umowa o pracę),
•pełne ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych (opłacone składki: emerytalne, rentowe, zdrowotne, wypadkowe oraz w przypadku utraty pracy),
•bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
•zwrot kosztów podróży,
•indywidualną opiekę i wsparcie firmy w czasie pracy za granicą w języku polskim, niemieckim,
•atrakcyjne wynagrodzenie,
•gwarantujemy czas wolny dla pracownika,

Prosimy o składanie CV wraz ze zdjęciem pod adres e-mail sekretariatu.
E-mail: plh24sekretariat@yahoo.de
www.plh24.de
Tel. Biuro 0049 241 991 272 92
Mobil 0049 157 325 965 16
Skype: alicja2825
Facebook: plh hebi lub plh24hebi

ID ogłoszenia: 480559fbaf8aea09