€ ok 8 euro/h

Praca w Niemczech pakowanie czekoladek dla par bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2014 01:44

Od zaraz dla par tymczasowa praca w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu czekoladek na produkcji w Düsseldorf bez znajomości języka. Zatrudnienie na czas 2 miesięcy w okresie wzmożonego ruchu.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Düsseldorf
Zarobki: ok 8 euro brutto/h
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Praca w fabryce wykwintnych czekoladek przy taśmie produkcyjnej. Zadaniem pracownika będzie układanie pralinek w wytłoczkach oraz wkładanie ich do pudełek. Obowiązkiem pracownika będzie również ostateczna kontrola jakości – eliminowanie czekoladek wybrakowanych lub nieestetycznych.

Wymagania:
– szybkość, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu
– dobry wzrok
– gotowość do pracy w systemie 3-zaminowym
– brak nałogów
– znajomość zasad higieny przy pracy z żywnością
– mile widziane osoby z doświadczeniem w produkcji spożywczej lub gastronomii

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie tymczasowe za pośrednictwem agencji
– umowa na okres 2 miesięcy do końca roku 2014
– zagwarantowane mieszkanie niedaleko zakładu pracy (kosz 150 euro miesięcnie potrącany z wynagrodzenia)
– nie wymagana znajomość języka niemieckiego!
– pomagamy z dopełnieniem wszystkich formalności
– dla najlepszych pracowników szansa na stałe zatrudnienie bez pośredników

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/67/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej zgody przetwarzania danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztags-beruf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 915544d89432b4aa

17 komentarzy na “Praca w Niemczech pakowanie czekoladek dla par bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. Witam nazywam sie Natalia wraz z bratem i kolezanka bardzo chcielibysmy podjać wspułprace z wasza firmą posiadam uprawnienia na wuzki widłowe i prawojazdy kat A,B

  2. witam jestem zainteresowany ofertą pracy Tel 609283881

  3. Witam jesteśmy zainteresowani praca od zaraz. Ja umiem jezyk niemiecki lecz nie w stopniu komunikatywnym chlopak ma uprawnienia na wózki prawo jazdy oraz posiadamy własny samochód. Pozdrawiamy Beata i Robert.
    0048667320346

  4. Witam jest nas 2 i jesteśmy zainteresowani ta oferta od kilku lat mieszkamy w Niemczech i pracowaliśmy już przy tasmie produkcyjnej tel.015218561306

  5. Witam! Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz. Proszę o kontakt e-mail : fidecka.alicja@wp.pl
    Pozdrawiam!

  6. Witam
    Jestem zainteresowany pracą z moją dziewczyną
    proszę o kontakt Tel: 511616503
    Pozdrawiam

  7. piekarskimateusz na 29 października 2014 @ 09:15

    witam, przesyłałem Państwu email ale jest problem z adressem. Prosze o kontakt piekarskimateusz@wp.pl

  8. Witam ja z chłopakiem byśmy chcieli podjać pracy jesteśmy pracowici żadnej pracy sie nie bojimy . Kontakt +4915216853804 pozdrawiam !!

  9. witam jestem zainteresowany podjęciem pracy tel +48 512-789 -415

  10. Witam. Również jestem zainteresowany tą pracą. tel. 536237169.

  11. Szanowni Państwo,
    W związku z ogłoszeniem, które ukazało się na tej stronie, dotyczącym rekrutacji na stanowisko pakowacza,wraz z moja narzeczona chetnie podejmiemy ta prace. Uprzejmie proszę o rozważenie mojej kandydatury.
    Z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań jestem do Państwa dyspozycji. nr tel 733871264

  12. Witam również jestem zainteresowana podjęciem tej pracy. Ukończyłam szkołę gastronomiczną.tel.797781129

  13. Razem z mężem jesteśmy zainteresowani tą ofertą.Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.Pracowaliśmy przy pakowaniu czekoladek.tel.600672653

  14. Dhunbleidd na 4 listopada 2014 @ 19:29

    Witam!
    Wyrażam chęć podjęcia pracy, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mam również doświadczenie w pracy w Niemczech przy czekoladzie (firma Brandt Zwieback w Landshut). Proszę o kontakt na adres krystian.bloodnight@gmail.com lub nr telefonu 888253188

  15. Witamy. Jesteśmy parą i pilnie poszykujemy pracy na połowe listopada do końca roku lub od stycznia na czas na czas nieokreślony. Chcielibyśmy pracować razem, jeśli to możliwe. Pilnie prosimy o kontakt : 661369605

  16. Marta Andrzejewska7 na 8 listopada 2014 @ 16:58

    Jestem zainteresowana ofertą i pilnie poszukuje pracy pracowałam już przy taśmie produkcyjnej.Proszę o kontakt: 172 447 608 1