€ 7,60 brutto

Praca w Niemczech pakowanie owoców przy taśmie bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 01:14

Legalna praca w Niemczech w sortowni owoców i warzyw na terenie Kolonii. Oferta bez znajomości języka przy pakowaniu do skrzynek oraz sortowaniu towaru na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz/sortowacz
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 7,60 euro brutto za godzinę
Liczba miejsc: 4

Obowiązki:
- sortowanie owoców oraz warzyw na linii produkcyjnej
- układanie owoców twardych w skrzynkach do magazynowania
- pakowanie owoców i warzyw do pojemników plastikowych

Wymagania:
- szybkość, sprawność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- zdolność do pracy w grupie
- wytrzymałość fizyczna, dobry stan zdrowia
- dyspozycja na najbliższe 3-4 miesiące lub dłużej
- brak nałogów
- mile widziane osoby nawet z podstawową znajomością języka niemieckiego

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej 3 lub 4 miesiące za pośrednictwem agencji
- wypłaty wynagrodzenie w systemie tygodniowym
- zapewniamy wspólne zakwaterowanie w mieszkaniach 2 lub 3 pokojowych (płatne ok 100-150 euro miesięcznie/os)
- nie pobieramy żadnych opłat z tytułu rekrutacji

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/073/14

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 49053e7fe52a210d

8 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech pakowanie owoców przy taśmie bez języka Kolonia”

  1. Witam jestem zainteresowana podaną ofertą pracy.Pracowałam przy pakowaniu sałatek i dań gotowych.Praca polegała na datowaniu owijaniu układaniu w kartonach oraz na paletach,sprawdzaniu towaru do wysyłki.Mogę podjąć pracę od zaraz.Proszę o odpowiedż.jedrzejczyk.ewa1@gmail.com.Dziękuję.

  2. Bernadeta Kwasniak na 11 sierpnia 2014 @ 16:05

    Witam, jestem zainteresowana powyższą ofertą. Spełniam podane powyżej warunki. Mogę podjąć pracę od zaraz. Wysyłam swoje CV na podany adres e-mail, proszę o rychłą odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

  3. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy.Posiadam znajiomość języka w stopniu komunikatywnym.Jestem osobą uczciwą i gotową podjąć pracę od zaraz. Proszę o odpowiedz beatamarciniak@onet.pl

  4. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą .Wysłałam swoje CV na podany adres proszę o pozytywną odpowiedz.Z góry dziękuje tel;797299776 lub e-mail;adriannowakolsztyn@wp.pl

  5. Witam,jestem zainteresowanyofertom pracy.Jestem z Ukrainy i posiadam karte Polaka oraz otwarta wizę. Moge podjac prace od zaraz, spełniam wszystkie wymagania. Prosze o szybka odpowiedz. email; dedrow@rambler.ru

  6. Witam. Zainteresowana jestem powyższą ofertą. Pilnie szukam pracy, mieszkam na terenie Niemiec (ok. Köln) i gotowa jestem podjąć pracę od zaraz. Wysyłam swoje zgłoszenie na podany adres e-mail i proszę o ewentualny kontakt: ingf@op.pl

  7. Jestem zainteresowany tą pracą od zaraz. Pilnie poszukuję pracy. Proszę o kontakt tel. 883944458 lub e-mailowy wojto699@wp.pl

  8. Witam. Jestem zainteresowany powyższą oferta. Chętnie podejmę się pracy od zaraz, posiadam prawo jazdy kat B jak i własny samochód którym mógłbym się dostać na miejsce. Szybko nawiązuje znajomości jak i szybko się uczę. Wysyłam swoje CV na powyżej podany adres e-mail i proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam