€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech pakowanie pralinek bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 02:05

Oferujemy zatrudnienie w Düsseldorfie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na stanowisku pakowacza. Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu pralinek na 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce pracy: Düsseldorf

Start: od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • kontrola jakości czekoladek
  • sortowanie i odrzucanie tych niespełniających najwyższych norm
  • pakowanie w wytłoczkach
  • foliowanie wytłoczek i odkładanie na taśmę produkcyjną

Wymagania:

  • wysokie zdolności manualne
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialność
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do utrzymywania stanowiska pracy w czystości
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie na 3 miesiące
  • stałą pomoc polskojęzycznego konsultanta
  • przeszkolenie stanowiskowe w języku polskim
  • prostą i nieskomplikowaną pracę
  • ubezpieczenie oraz składki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Pakowanie pralinek, Düsseldorf”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg
Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 63355b94b697b9d9

5 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech pakowanie pralinek bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf”

  1. dominika060606@interia.pl na 30 lipca 2015 @ 13:12

    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy przy pakowaniu pralinek. Mam 3′ letnie doświadczenie w cukiernictwie ( udokumentowane). Prosimy o kontakt
    Tel. +48 797 890 090

  2. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. CV wysłałam na podany adres mailowy.

  3. Magdalena21 na 4 sierpnia 2015 @ 12:23

    Witam jestem zaintereaowana jestem gorowa wyjechac od zaraz. Prosze o kontakt cv wyslalam

  4. Witam,
    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą w charakterze -pakowanie pralinek, Dusseldorf. Jesteśmy odpowiedzialne, sumienne i pracowite. Kontakt +48 730 237 067 , +48 889 062 701 lub +49 152 135 299 11.

  5. Witam. Jestem zainteresowany Państwa propozycją. Jeśli szukają państwo młodej , pracowitej osoby do pracy , to proszę o kontakt . 785795514