€ 9,23

Praca w Niemczech – pomocnik przy pakowaniu walizek od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: rejon Dortmund
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 4 czerwca 2017 04:13

Agencja zatrudnienia dla klienta z Dortmundu poszukuje od zaraz pomocnika do pracy w Niemczech polegającej na pakowaniu walizek, portfeli, toreb itp. galanterii. Koniecznym wymogiem jest znajomość języka.

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Pomocnik do pakowania walizek

Miejsce pracy- rejon Dortmund
Rozpoczęcie pracy- od zaraz

Opis stanowiska
- Praca na magazynie przy pakowaniu walizek, toreb, portfeli itp.

Wymagania
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny

Oferujemy
- Umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech, pełne świadczenia socjalne
- Stawka godzinowa brutto: 9,23 euro
- Płatny urlop wypoczynkowy
- Zakwaterowanie płatne zapewnione

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze świadectwami na adres:
opole@danddpersonal.pl
tel. 502089961

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „Pomocnik/walizki”.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 49159312c0a3c2ea