€ 10,24 Euro/godzina + premia

Praca w Niemczech – pracownik produkcji bez języka w fabryce okien i drzwi Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 03:14

Fabryka stolarki okiennej z okolic Drezna poszukuje doświadczonych pracowników produkcji do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez języka niemieckiego jest możliwe.

Obowiązki:

obsługa maszyn produkcyjnych,
dbanie o utrzymanie ciągłości produkcji,
prace porządkowe na produkcji.

Wymagania:

doświadczenie w firmie produkującej okna/drzwi lub zbliżonej,
dyspozycyjność do podjęcia stałej pracy w Niemczech (Drezno),
znajomość j. niemieckiego – mile widziana, ale nie jest konieczna.

Nasz Klient oferuje:

umowę o pracę z niemieckim pracodawca z pełnym pakietem socjalnym,
bezpłatne zakwaterowanie oraz dowóz do pracy,
wynagrodzenie ok 10,24 Euro/godzina + premia,
pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

Kontakt: 607 973 757

Adres email: patrycja.stawiarz@arche-consulting.pl

ID ogłoszenia: 9745979b1d5c339c

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez archekatowice

Ostatnie przedmioty dodane przez archekatowice »