€ 8,50 brutto

Praca w Niemczech produkcja AGD montaż bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 01:17

Fabryka sprzętu AGD w Dortmundzie poszukuje osób do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu urządzeń. Oferta bez znajomości języka niemieckiego, konieczne jest jednak doświadczenie na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dortmund
Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę
Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Zadania:
Praca stojąca przy taśmie montażowej polegająca na składaniu kolejnych elementów urządzeń takich jak pralki, zmywarki, lodówki. Każdy pracownik odpowiada za montaż konkretnych elementów na danym etapie produkcji.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji przy montażu, składaniu urządzeń
– dobry wzrok, szybkość, dokładność i precyzja
– umiejętność pracy pod presją czasu
– mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– osoby bez nałogów
– zdolność do pracy w grupie, komunikatywność

Oferujemy:
– umowę za pośrednictwem agencji na okres 8 tygodni
– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy po przepracowaniu pierwszych dwóch miesięcy (okres próbny)
– dobre warunki panujące w zakładzie
– szkolenie wprowadzające przeprowadzone przez pracodawcę
– na czas pierwszej umowy zapewnione zakwaterowanie, w tym czasie pomagamy ze znalezieniem własnego mieszkania w Niemczech

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/97/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej zgody przetwarzania danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztags-beruf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 4915484c81a962ec

5 komentarzy na “Praca w Niemczech produkcja AGD montaż bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam nazywam sie Mariusz mam 33 lata
    Jestem zainteresowany podjeciem
    pracy na stanowisku pracownika
    produkcji.
    Posiadam doswiadczenie w tym zakresie prac.
    Na produkcji pracowalem juz w
    Holandi.
    Znam jezyk angielski w stopniu
    srednim umozliwiajacym komunikacje ,posiadam prawo jazdy kategorii B .
    Obecni mieszkam w
    Mülheim an der Ruhr
    Moge zaczac od zaraz ,
    prosze o kontakt

  2. Witam.

    Wraz z kolegą jesteśmy gotowi podjąć prace. kontakt do nas to :
    Waldemar 731 838 440
    Grzegorz 509 857 224.

    Pozdrawiamy.

  3. krzysztof666 na 10 grudnia 2014 @ 18:22

    Witam jesteśmy zainteresowani waszym ogłoszeniem proszę o kontakt

    Krzysztof 506963744

  4. Jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt

    gniewko@amorki.pl

  5. Witm jestem zainteresowany tom ofertą pracy proszę o kontakt. 790470171