€ 8,40 brutto

Praca w Niemczech produkcja-montaż AGD od zaraz bez znajomości języka Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2014 02:56
agd-produkcja-suszarka-formaagd-suszarka-produkcja-pakowanie

Fabryka drobnego AGD z Bonn poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech na produkcji-montażu przy taśmie. Ogłoszenie bez znajomości języka dla Polaków. Pierwsza umowa próbna na 2 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bonn
Zarobki: 8,40 euro brutto za godzinę
Liczba stanowisk: 8

Zadania:
- praca na linii produkcyjnej przy montażu drobnej elektroniki
- wkładanie okablowania, skręcanie obudowy elementu, kontrola jakości, kompletacja zestawu (pakowanie instrukcji, akcesoriów)
- prosta, powtarzalna praca wymagająca jednak pewnych zdolności manualnych

Wymagania:
- wysokie zdolności manualne
- umiejętność obsługi wkrętaków elektrycznych
- gotowość do wyjazdu od maja na co najmniej 2 miesiące
- chęć do podpisania stałej umowy po okresie próbnym
- mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz mówiące po niemiecku

Oferujemy:
- zatrudnienie za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy na okres 2 miesięcy
- możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym bezpośrednio u pracodawcy
- na czas pierwszej umowy zapewnione płatne zakwaterowanie w wynajętych kwaterach (koszt ok 150-200 euro miesięcznie)
- wsparcie przy wszystkich formalnościach
- opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/43/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: [ogłoszenie wygasło]

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 732534b2c25c0d2a

28 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech produkcja-montaż AGD od zaraz bez znajomości języka Bonn”

  1. WITAM JESTEM BARDZO ZAINTERESOWNAY WASZA OFERTA CHCIALBYM PODJAC TA PRACE ,JESTETEM DYSPOZYCYJNY PUNKTUALNY I SZYBKO SIE UCZE NOWYCH WYZWAN .POLCEAM 535 511 999 maciejczyk93@gail.com

  2. aniapawel511 na 14 kwietnia 2014 @ 13:46

    zainteresowany jestem pracą nawet od zaraz posiadam wiedzę i pracowitość bez nałogów proszę o kontakt tel. 693540913

  3. witam czy praca aktualna??

  4. jestem zainteresowany tą pracą. Proszę o kontakt:tel.600408520 lub 694857490.

  5. Witam: Mój telefon +4915784764115 proszę sprawdzić adres mejlowy nie można wysłać CV dziękuję.

  6. Dawid Jedrasik na 16 kwietnia 2014 @ 11:52

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą
    Proszę o kontakt +48 530236 761 lub jedrek_oi88@o2.pl
    Proszę o rozpatrzenie mojej prośby
    Dziękuje i Pozdrawiam

  7. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Jestem osobą młodą, kreatywną ,zaradną proszę o kontakt,
    +48 504470995 lub email tryseemee@gmail.com

    Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby.
    Dziękuję i pozdrawiam.

  8. Witam serdecznie,jestem zainteresowany waszą ofertą.Proszę o kontakt +48 509655381 Proszę o odpowiedz lub telefon,z góry dziękuję i Pozdrawiam.

  9. Witamy jesteśmy parą mamy po 48 lat i jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Mamy doświadczenie zdobyte w Polsce i w Niemczech. Prosimy o kontakt +48512677623 lub basia.malgorzataj@gmail.com
    Prosimy o rozpatrzenie naszej prośby.
    Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

  10. Witam jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy iż poszukuje pracy w niemczech na stałe jestem pracowity sumienny dokładny pracowałem w niemczech były to prace sezonowe więcej informacji udziele podczas rozmowy czekam na decyzje
    HubertMucha58@gmail.com
    783817400

  11. Witam jestesmy parą po 30 lat i bardzo jesteśmy zainteresowani państwa oferta.Szukamy pracy na stałe w Niemczech.
    Prosimy o kontakt
    +48792504620 lub gkozyr@gmail.com

  12. Witam jestem zainteresowany.Proszę o kontakt tel.886823536 mail czbogdan@o2.pl

  13. jareckip74 na 17 kwietnia 2014 @ 10:34

    podaje rowniez nr telefonu 048509422629

    • jareckip74 na 17 kwietnia 2014 @ 10:57

      Wtam serdecznie.W odpowiedzi na Panstwa oferte pracy chcialbym zglosic moja kandydature wraz z moja zona.Posiadam wyksztalcenie teczniczne elektroniczne a moja zona ma doswiadczenie w pracy przy produkcji i montarzu wiazek i okablowania elektronicznego.Posiadamy zdolnosci manualne jak i estetyczne,jestesmy sumienni i pracowici.Szukamy pracy w niemczech i jestesmy godowi przeprowadzic sie i zamieszkac na stale.Posiadam znajomosc jezyka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym gdyz pracowalem 4 lata niedaleko Bonn w Aegidenberg oraz Merten.Prosze o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury. prosze o kontakt
      +48509422629 lub jareckip74@gmail.com

  14. Witam , jestem zainteresowany państwa ofertą oto mój nr telefonu 537 832 023
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. mail: darek6103@vp.pl
    Młody pełen energii , szybko się uczę .

  15. Witam jestem zainteresowany ofertą, Jestem do dyspozycji.Mój nr kontaktowy 783750596 lub E-mail zosiagosia3@wp.pl

  16. Witam. Jesteśmy parą zainteresowaną pracą na tym stanowisku. Tel. 664114356.
    Pozdrawiam

  17. arkadiuszgaicki na 20 kwietnia 2014 @ 20:15

    Jesteśmy parą(24lata) i jesteśmy bardzo zainteresowani pracą w Nimczech. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji, jesteśmy dokładni, pracowici i wykonujemy rzetelnie powierzone nam obowiązki. Posiadamy własny samochód i jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Znamy podstawy j.niemieckiego. Proszę o kontakt: arkadiuszgaicki@gmial.com

  18. Witam !
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.Jestem młody, chętny do pracy w Niemczech, bardzo szybko się uczę, dobrze mówię po niemiecku i jestem chętny do pracy od zaraz.
    Bardzo proszę o kontakt
    adres mailowy: m.lisowski@onet.pl
    telefon: 664 599 447

  19. Witam, jestem zainteresowany ofertą, niestety mail na który należy składać aplikacje jest nieprawidłowy. Proszę o kontakt 663 451 447
    Pozdrawiam
    Radosław B

  20. kazimierz11 na 22 kwietnia 2014 @ 10:45

    Witam serdecznie.Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą.Elektryka i montaż urzadzeń elektrycznych nie jest mi obce.Kilka lat temu prowadziłem firmę montującom domofony i anteny satelitarne.Pracowałem równierz jako mąter instalacji klimatyzacyjnej.Pracowałem w niemczech w rolnictwie.Posiadam samochód do dyspozycji.Mam 53 lata .Jestem zdrowy i w doskonałej formie fizycznej.Bez nałogów,komunikatywny,bez kąfliktowy. Chętnie podejmę prace na dłuższy okres.
    Bardzo proszę o kontakt . klimkaz@gmail.com tel:+48 662 213 534 Pozdrawiam. Kazimierz K

  21. Witam jestem bardzo zainteresowany panstwa oferta pracy mam doswiadczenie w takiej branzy szybko sie ucze i jak najbardziej licze na stala prace. Bardzo prosze o kontakt nr kom. 785228089

  22. MARCZELLO1177 na 23 kwietnia 2014 @ 10:24

    Witam jestem zainteresowany państwa propozycja wraz z dziewczyna.
    marczello77@interia.eu
    tel. 885466420

  23. pendzel7711 na 23 kwietnia 2014 @ 17:51

    witam jestem zainteresowany , mam 37 lat samotny pracowałem już za granica
    proszę o kontakt 733227605
    pendzel7711@wp.pl

  24. Witam
    Jestem z wykształcenia elektromonterem, jednak z uwagi na znajomość języka w stopniu A1 poszukuję pracy na stanowisku nie wymagającym biegłej znajomości języka. Posiadam aktualne uprawnienia SEP do 1KV. Z wykształcenia jestem technikiem elektrykiem z długoletnim stażem w zawodzie. Jestem osobą cechującą się dokładnością, oraz dużą sprawnością manualną i łatwo przystosowującą się do warunków pracy i nowych zadań. Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz z możliwością jej przedłużenia.
    Kontakt: tel: +48 667 833 300 e-mail: zbigniew.orszulak@onet.pl

  25. Witam. interesuje mnie państwa oferta. Posiadam doświadczenie na produkcji. Pracowałem w Czechach na produkcji telewizorów w Panasonicu. Szybko uczę się nowych rzeczy,proszę o kontakt tel: 600832667 lub mail:bednarz.tomasz26@gmail.com

  26. tomcio133 na 20 maja 2014 @ 20:39

    Witam, mam na imie Tomek i wraz z Kolegą Grześkiem jesteś zainteresowanie podjęciem natychmiastowej pracy. Pracowaliśmy za granicą między innymi w Niemczech i Francji przy zbiorach i magazynach. Prosimy o kontakt z nami, jesteśmy odpowiedzialni i czekamy na kontakt. Do pracy możemy wyjechać od zaraz. Dziękuje i licze na kontakt. Numer telefonu: 607 702 576
    727 680 562