Praca w Niemczech przy budowie dróg – robotnik drogowy Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:41

Firma budowlana z siedzibą w Fulda poszukuje pracowników przy budowie dróg i autostrad. Fizyczna praca w Niemczech dla robotników drogowych ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem

Stanowisko: Robotnik drogowy

Miejsce: Fulda

Zadania: wszelkie czynności związane z budową dróg i autostrad

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • motywacja do pracy fizycznej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • zapewnione zakwaterowanie
  • legalna niemiecka umowa
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie

Aplikacja:

  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@praca-serwis.eu

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-przy-budowie-drog/

ID ogłoszenia: 66252233686cc62b