€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech przy demontażu samochodów dla mechaników Bayern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayern
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 lutego 2014 01:38

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy recyklingu pojazdów mechanicznych. Zatrudnienie w Bayernie dla mechanika samochodowego przy całkowitym demontażu samochodów.

Stanowisko: Mechanik

Lokalizacja: Bayern

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownik będzie zajmował się całkowitym demontażem samochodów osobowych
  • Zadania przy recyklingu pojazdów

Oczekiwania:

  • znajomość języka przynajmniej na poziomie podstawowym
  • mile widziana komunikatywna znajomość
  • posiadanie wykształcenia mechanicznego
  • doświadczenie w mechanice
  • Zorientowanie w częściach samochodowych
  • dobre tempo pracy
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Oferta:

  • Pomoc przy organizacji i przygotowaniu dokumentów
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy znalezieniu zamieszkania
  • legalne zatrudnienie
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesłać na adres: info@mondi-polska.pl
lub kontaktować się telefonicznie: +48 504 319 262
źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/demontaz-samochodow_i302

ID ogłoszenia: 511530fc48640f95

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech przy demontażu samochodów dla mechaników Bayern”

  1. Jestem zainteresowany pracą przy demontażu samochodów. Pracuje w Polsce jako mechanik samochodowy – wulkanizator posiadam też wykształcenie w tym kierunku. Mam 36 lat. Proszę o odpowiedź.