€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech przy inwentaryzacji Monachium bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 00:54

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy inwentaryzacji towaru za pomocą skanera ręcznego. Zatrudnienie w Monachium dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy inwentaryzacji

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do ustalenia bezpośrednio z kierownikiem

Obowiązki:

  • Pracownik używa skanera ręcznego i skanuje odpowiednio produkty oraz odpowiednio je etykietuje. Do zadań należeć będzie przeliczenie artykułów.

Oczekiwania:

  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • brak problemów z przyjechaniem na rozmowę kwalifikacyjną
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • sprawne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość utrzymywania stałego kontaktu z polskojęzycznym konsultantem
  • miejsce zamieszkania
  • przejazdy pomiędzy miejscem pracy a kwaterą
  • możliwość późniejszych wyjazdów do pracy w Niemczech

Aplikacja:
Wiadomość z dokumentami aplikacyjnymi, prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej, na adres:
dppolskihr.2175200@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-niemczech-przy-inwentaryzacji-id332955.html

ID ogłoszenia: 726567735b062630

2 komentarze na “Praca w Niemczech przy inwentaryzacji Monachium bez znajomości języka”

  1. WITAM!
    Bardzo jestem zainteresowany pracą w Waszej firmie,mam 40 lat i posiadam wykształcenie
    średnie,skanowanie i liczenie towaru nie jest mi obce i chcę się przeszkolić na oferowanym
    stanowisku pracy.Jestem osobą zmotywowaną i podejmę pracę od zaraz ponieważ w przyszłości mam zamiar zamieszkać wraz z moją rodziną w Niemczech.
    Odpowiada mi tamtejszy standard życia.

    Serdecznie pozdrawiam i proszę o kontakt na maila:gregory.art@op.pl

  2. justyna rusilowska na 3 stycznia 2016 @ 15:42

    Dzien dobry,
    Szanowni panstwo w zwiazku z zamieszczonym ogloszenim,pragne zglosic swoja kandydature,wierze ze uda mi sie sprostac Panstwa oczekiwaniom i bede mogla
    pracowac w Panstwa Firmie
    Jestem osoba zdecydowana i sumienna,latwo nawiazuje kontakt z innimi osobami oraz otwarta na wspulprace z nimi.Mam 42 lata i naprawde zalezy mi na tej pracy.
    Jesli zaiteresowala Panstwa moja osoba z przyjemnoscia zaprezentuje sie podczas rozmowy kwalifikacyjnej w dogodnym dla panstwa terminie.
    W oczekiwaniu na odpowiedz lacze wyrzy zacunku
    JUSYNA RUSILOWSKA

    NR.TEL.0049 163 120 2239

    EMAIL.justynarusi@gmail.com