€ 8,19 € plus dodatki

Praca w Niemczech przy komisjonowaniu i pakowaniu od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 23:20

Firma z Niemiec poszukuje 4 pracowników do komisjonowania i zbierania zamówień. Oferta fizycznej pracy w Niemczech w Lipsku przy pakowaniu towarów od zaraz. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner/ Pakowacz

Miejsce pracy: różne lokalizacje, np: Lipsk, Gera, Hamburg, Kolonia, Monachium, Hamm, Essen

Zarobki: 8,19 €, dieta 200 euro plus dodatki

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • Od pracowników będziemy wymagać komisjonowania produktów, zbierania zamówień za pomocą systemu słuchawkowego, oraz za pomocą skanerów.
  • do zadań należeć będzie również pakowanie oraz przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagamy:

  • Znajomość języka niemieckiego podstawowa- liczebniki do 1000
  • odpowiedzialność, pracowitość,
  • poszukujemy osób do 40 roku życia
  • dbałość o efektywne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Umowa z niemieckim pracodawcą
  • umowa na czas nieokreślony
  • zamieszkanie
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • możliwość rozwoju
  • dojazdy i powroty z pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV na adres: pin.gliwice@wp.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2080987.html

ID ogłoszenia: 7415277b6a95f48b

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech przy komisjonowaniu i pakowaniu od zaraz Lipsk”

  1. Witam mam 25 lat. Pracowałem już za granicą wielokrotnie poszukuje pracy na okres 3 mies lub dłużej. Doświadczenie mam przy pracy w magazynie, oraz w branży spożywczej. Język angielski w stopniu bardzo dobrym..

  2. Jestem zainteresowana tą pracą. J. Niemiecki znam w stopniu więcej niż podstawowym. Pracowałam już w Niemczech.

  3. gajowy444444 na 18 stycznia 2014 @ 23:08

    Witam . Jestem zainteresowany tą pracą . Posiadam prawo jazdy kat.b , język niemiecki i angielski znam w stopniu komunikatywnym . Oczywiście posiadam duże chęci i motywacje do pracy .