€ 9,20 euro brutto/h + zakwaterowanie

Praca w Niemczech przy kwiatach sezonowo w ogrodnictwie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 04:06

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach szklarniowych w Berlinie. Ogłoszenie od zaraz w ogrodnictwie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach
Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę
Miejscowość: Berlin, Niemcy
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w szklarni przy kwiatach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pielęgnowanie roślin, ich ścinanie i pakowanie
  • do zadań należeć będzie również przygotowywanie sadzonek

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy szklarniowej
  • zdyscyplinowanie i pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest wymagana
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • sezonową pracę
  • mieszkanie zorganizowane za darmo w ocieplanych domkach
  • bardzo dobre zarobki
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Niemcy praca od stycznia 2017 przy kwiatach, Berlin” należy przesłać z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/przy-kwiatach-sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-ogrodnictwie/

ID ogłoszenia: 377587690da05158

2 komentarze na “Praca w Niemczech przy kwiatach sezonowo w ogrodnictwie od zaraz Berlin”

  1. Jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz Prosze o kontakt 729527254

  2. edytahol96 na 17 lutego 2017 @ 19:50

    Witam jestem zainteresowana współpracą.
    Proszę o kontakt edyta-holdynska@wp.pl.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.