€ do ustalenia

Praca w Niemczech przy pakowaniu kanapek bez języka od zaraz Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 03:45

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu kanapek na taśmie produkcyjnej. Oferta z Wuppertal od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Termin: od zaraz

Miejsce: Wuppertal, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zadaniem pracowników będzie pakowanie świeżych kanapek lub wrapów przy taśmie produkcyjnej.
  • Osoba zatrudniona przeprowadza ostateczną kontrolę jakości.

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, odpowiedzialność
  • doskonałe zorganizowanie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Wuppertal
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu niezbędnych do pracy z żywnością
  • energiczność, zwinność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na czas 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • płatne lokum w wyposażonym mieszkaniu, koszt miesięcznie to 250 euro
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu świadczeń socjalnych
  • umowa na niemieckich warunkach – NIE W DELEGACJI

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Pakowanie kanapek, Wuppertal, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 915559905f28c758

9 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech przy pakowaniu kanapek bez języka od zaraz Wuppertal”

  1. Witam,
    wraz z koleżanka jesteśmy zainteresowane pakowaniem kanapek, Wuppertal. Zaangażowane w powierzone obowiązki i zmotywowane do działania.
    Jesteśmy sumienne i bezkonfliktowe.
    Kontakt email: bolis3004@gmail.com, tel. +48 730 237 067, + 48 889 062 701.
    Pozdrawiamy

  2. Witam wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy w Wuppertal.
    email:ninasierdzinska@wp.pl tel.+48 668 386 624

  3. damianekkk na 6 lipca 2015 @ 16:07

    Witam jestem zainteresowany pańską oferta jestem ambitny , sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy . Prace mogę zacząć od zaraz . Oto mój nr 661671742 bądź maila damianpolak111@gmail.com . Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  4. sylweksz na 6 lipca 2015 @ 16:20

    Witam.
    Nazywam się Sylwia i jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Mieszkam w wuppertalu jestem osobą dynamiczną i komunikatywną, lojalną oraz punktualną. Wykonuje uczciwie i dokładnie swoje obowiązki. Umiem pracować w grupie i szybko się uczę. Chciała bym sie z Państwem skontaktować lecz nie ma pod ogłoszeniem adresu e-mail. proszę o kontakt mój e-mail to: sylwuniaa003@wp.pl
    Dziękuję

  5. MisiaKarol na 6 lipca 2015 @ 21:26

    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą pracą. Proszę o kontakt. kazik5985@gmail.com

  6. Wiola510 na 6 lipca 2015 @ 23:36

    Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą. Posiadamy aktualne książeczki sanepidowskie. Jesteśmy osobami rzetelnymi , pracowitymi , punktualnymi. Pracę możemy zacząć w każdej chwili.Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 510065564 lub na e-mail wiola19.1996@wp.pl

  7. milena1752 na 7 lipca 2015 @ 11:07

    Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przy pakowaniu kanapek Wuppertal. Jesteśmy młodymi, ambitnymi, pracowitymi i rzetelnymi osobami. Mamy nadzieję, że dostaniemy szansę pracy u Państwa, z racji tego że jesteśmy studentami nasza sytuacja materialna jest bardzo ciężka i ten wyjazd może nam bardzo pomóc. Jeśli dostaniemy szansę wywiążemy się jak najlepiej z naszych obowiązków, nie zmarnujemy szansy nam danej. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 726 896 197 lub e-mail milena1752@wp.pl. Czekamy na odpowiedź i mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Pozdrawiamy:)

  8. Dominika Piotrowska na 9 lipca 2015 @ 15:20

    Jesteśmy zainteresowane ofertą pracy u Państwa, dwie dziewczyny Paulina i Dominika 24 i 25 lat prosimy o kontakt 531884531, 882501889 lub domino90dominika@gmail.com

  9. michalzaborowski na 11 lipca 2015 @ 16:50

    Witam,jestem powaznie zainteresowany praca przy pakowaniu kanapek,mieszkam w Wuppertalu na stale ,jestem zameldowany i ubezpieczony. Pelna dyspozycyjnosc w kazdym wymiarze godzin,sumiennosc ,rzetelnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole oraz latwe nawiazywanie kontaktow. Z zawodu jestem marynarzem ,wiele lat pracowalem na morzu i nie jest mi obca ciezka praca nawet wielogodzinna ,jestem w Wuppertalu od pol roku i pilnie poszukuje pracy. Moj adres mail: michal.zaborowski@gmx.de ,moj nr tel: +49 15175647962
    Pozdrawiam i prosze o kontakt ,jestem gotowy do pracy od zaraz.